275 Trains run via New Delhi (NDLS)



Code Name M T W T F S S Arrival Time Halt Duration Departure Time Platform
12045 NDLS CDG SHTBDI M T W T F S - Origin 00:00 19:15 1
15602 NDLS SCL PSK EXP - - - T - - - Origin 00:00 23:45 13
12402 MAGADH EXPRESS M T W T F S S Origin 00:00 20:00 16
12582 NDLS MUV SF EXP M T W T F S S Origin 00:00 22:25 13
12392 SHRAMJEVI N EXP M T W T F S S Origin 00:00 13:10 6
12302 KOLKATA RJDHNI M T W T - S S Origin 00:00 16:55 14
12004 LJN SWRAN SHTBD M T W T F S S Origin 00:00 06:10 9
14681 NDLS JUC EXPRES M T W T F S S Origin 00:00 14:45 5
12459 NDLSASR EXPRESS M T W T F S S Origin 00:00 13:40 5
12011 KALKA SHTBDI M T W T F S S Origin 00:00 07:40 2
12350 NDLS BGP EXPRESS - T - - - - - Origin 00:00 23:45 13
12622 TAMIL NADU EXP M T W T F S S Origin 00:00 22:30 3
12314 SEALDAH RJDHANI M T W T F S S Origin 00:00 16:25 13
12304 POORVA EXPRESS - - W T - S S Origin 00:00 17:35 15
12017 DEHRADUN SHTBDI M T W T F S S Origin 00:00 06:45 16
22412 NDLS NHLN AC SF - - - - - - S Origin 00:00 15:50 15
12524 NDLS NJP SF EXP - - W - - - S Origin 00:00 15:05 13
12802 PURSHOTTAM EXP M T W T F S S Origin 00:00 22:15 9
64463 New Delhi Kurukshetra MEMU M T W T F S S Origin 00:00 01:20 9
12442 BILASPUR RJDHNI - T - - - S - Origin 00:00 15:45 15
12037 NDLS LDH SHTBDI - T W T F - S Origin 00:00 07:00 2
12445 UTTAR S KRANTI M T W T F S S Origin 00:00 20:50 5
14004 NDLS MLDT EXP - - - T - - S Origin 00:00 18:00 14
12230 LUCKNOW MAIL M T W T F S S Origin 00:00 22:05 16
12958 ADI SJ RAJDHANI M T W T F S S Origin 00:00 19:55 1
22824 BUBNESWR RJDHNI - T W T - S - Origin 00:00 17:05 11
12057 UHL JANSHATABDI M T W T F S S Origin 00:00 14:35 10
12452 SHRAM SHKTI EXP M T W T F S S Origin 00:00 23:55 12
12002 BHOPAL SHTBDI M T W T F S S Origin 00:00 06:00 1
12276 ALD DURONTO EXP M - W - F - - Origin 00:00 22:40 14
14212 INTERCITY EXP M T W T F S S Origin 00:00 17:35 6
12876 NEELACHAL EXP - T - - F - S Origin 00:00 06:25 12
12005 KALKA SHTBDI M T W T F S S Origin 00:00 17:15 1
12282 BBS DURONTO EXP - - - T - - - Origin 00:00 12:55 15
12562 SWATANTRTA S EXP M T W T F S S Origin 00:00 20:35 13
12310 RJPB RAJDHANI M T W T F S S Origin 00:00 17:15 13
22210 BCT DURONTO - T - - - S - Origin 00:00 23:25 3
12015 AJMER SHTBDI M T W T F S S Origin 00:00 06:05 2
12878 NDLS RNC G RATH - T - T - - S Origin 00:00 16:00 14
22461 SHRI SHAKTI EXP M T W T F S S Origin 00:00 17:30 7
14258 KASHI V EXPRESS M T W T F S S Origin 00:00 11:35 7
12424 DBRT RAJDHANI M T W T F S S Origin 00:00 16:10 16
12566 BIHAR S KRANTI M T W T F S S Origin 00:00 14:15 14
12430 NDLS LKO AC SF M T W T F S S Origin 00:00 23:25 14
14323 NDLS ROK EXP M T W T F S S Origin 00:00 10:35 8
12418 PRAYAG RAJ EXP M T W T F S S Origin 00:00 21:20 16
12029 SWARNA SHTBDI M T W - F S S Origin 00:00 07:20 1
12816 NANDAN KANAN EX M - W T - S - Origin 00:00 06:25 12
12440 NDLS RNC RAJ EXP M - - - F - - Origin 00:00 16:00 14
12034 NDLS CNB SHT M T W T F S - Origin 00:00 15:50 10
12502 PORVOTR S KRNTI - - W - - - S Origin 00:00 23:45 13
64911 Delhi Rohtak MEMU M T W T F S S Origin 00:00 09:25 -
12040 ANVT KGM SHT M T W T F S S Origin 00:00 06:00 11
12626 KERALA EXPRESS M T W T F S S Origin 00:00 11:25 3
12394 SAMPOORN K EXP M T W T F S S Origin 00:00 17:25 16
12952 MUMBAI RAJDHANI M T W T F S S Origin 00:00 16:25 3
12043 NDLS MOGA SHT M - - - - S - Origin 00:00 07:00 2
12497 SHANE PUNJAB M T W T F S S Origin 00:00 06:40 14
12236 NDLS DBRG RJDHN - T - - - - - Origin 00:00 09:25 16
12047 New Delhi Firozpur Shatabdi Express M - - - F - - Origin 00:00 16:20 2
12055 DDN JANSHTBDI M T W T F S S Origin 00:00 15:20 11
12398 MAHABODHI EXP M T W T F S S Origin 00:00 12:10 8
12560 SHIV GANGA EXP M T W T F S S Origin 00:00 18:55 12
22418 MAHAMANA EXP M - W - F - - Origin 00:00 18:35 2
12260 SDAH DURONTO EXP M T - T F - - Origin 00:00 19:40 10
12191 NDLS JBP SUP EXP M T W T F S S Origin 00:00 14:05 1
12306 KOLKATA RJDHNI - - - - F - - Origin 00:00 16:55 14
12274 HWH DURONTO EXP - T - - - S - Origin 00:00 12:55 8
04404 ANVT LKO SPL - T - - F - - Origin 00:00 19:25 9
12724 TELANGANA EXP M T W T F S S Origin 00:00 17:25 4
12013 AMRITSAR SHTBDI M T W T F S S Origin 00:00 16:30 1
12205 NANDA DEVI EXP M T W T F S S Origin 00:00 23:50 10
12420 GOMTI EXPRESS M T W T F S S Origin 00:00 12:25 12
12554 VAISHALI EXP M T W T F S S Origin 00:00 19:50 8
22812 BUBNESWR RJDHNI M - - - F - S Origin 00:00 17:05 11
12382 POORVA EXPRESS M T - - F - - Origin 00:00 17:35 15
12425 JAMMU RAJDHANI M T W T F S S Origin 00:00 20:40 14
12031 AMRITSAR SHTBDI - - - T - - - Origin 00:00 07:20 1
12436 NDLS DBRT RJDHNI - - - T - - S Origin 00:00 09:25 16
12826 JHRKHND S KRNTI - - W - - S - Origin 00:00 06:55 13
22416 A P EXP M T W T F S S Origin 00:00 06:25 10
22404 NDLS PDY EXP - - - - - - S Origin 00:00 23:45 6
64465 New Delhi Kurukshetra MEMU M T W T F S S Origin 00:00 08:10 11
12628 KARNATAKA EXP M T W T F S S Origin 00:00 21:15 3
12454 NDLS RNC RJDHNI - - W - - S - Origin 00:00 16:00 14
14316 INTERCITY EXP M T W T F S S Origin 00:00 16:35 9
01707 Jabalpur Atari SpecialFare Special - - W - - - S 00:20 30:00 00:50 3
54540 Ambala Delhi Hazrat Nizamuddin Passenger (UnReserv M T W T F S S 00:30 10:00 00:40 5
19307 CHANDIGARH EXP - - - - F - - 00:55 45:00 01:40 4
01708 Atari Jabalpur SpecialFare Special M - - T - - - 01:30 30:00 02:00 3
19806 UHP KOTA EXP - - - - F - - 03:10 30:00 03:40 5
54539 Delhi Hazrat Nizamuddin Ambala Passenger (UnReserv M T W T F S S 03:20 10:00 03:30 5
22403 PDY NDLS EXPRESS - - - - F - - 03:20 00:00 Destination 4
11057 AMRITSAR EXPRES M T W T F S S 04:15 15:00 04:30 4
12801 PURUSHOTTAM EXP M T W T F S S 04:30 00:00 Destination 7
12475 HAPA SVDK EXP - - - T - - - 04:35 15:00 04:50 8
12471 SWARAJ EXPRESS M T - - F S - 04:35 15:00 04:50 8
12477 JAM SVDK EXP - - W - - - - 04:35 15:00 04:50 8
12473 SARVODAYA EXP - - - - - - S 04:35 15:00 04:50 8
12397 MAHABODHI EXP M T W T F S S 04:40 00:00 Destination 8
12138 PUNJAB MAIL M T W T F S S 04:45 30:00 05:15 3
12919 MALWA EXPRESS M T W T F S S 05:00 20:00 05:20 5
12426 JAMMU RAJDHANI M T W T F S S 05:00 00:00 Destination 16
12391 SHRAMJEEVI EXP M T W T F S S 05:10 00:00 Destination 7
12206 NANDA DEVI EXP M T W T F S S 05:20 00:00 Destination 15
12565 BIHAR S KRANTI M T W T F S S 05:35 00:00 Destination 13
12555 GORAKDAM EXPRES M T W T F S S 05:50 15:00 06:05 5
12450 GOA SMPRK K EXP M - - - - S - 06:00 15:00 06:15 6
12381 POORVA EXPRESS M - - T F - - 06:05 00:00 Destination 15
12303 POORVA EXPRESS - T W - - S S 06:05 00:00 Destination 15
12415 NIZAMUDDIN EXP M T W T F S S 06:10 10:00 06:20 3
14257 K V EXP M T W T F S S 06:15 00:00 Destination 7
13008 U A TOOFAN EXP M T W T F S S 06:20 40:00 07:00 5
12275 NDLS DURONTO EXP M - W - F - - 06:25 00:00 Destination 11
12273 NDLS DURONTO - T - - - S - 06:25 00:00 Destination 9
12281 BBS DURONTO EXP - - - T - - - 06:25 00:00 Destination 10
12615 GRAND TRUNK EXP M T W T F S S 06:30 10:00 06:40 4
12451 SHRAM SHKTI EXP M T W T F S S 06:35 00:00 Destination 8
12553 VAISHALI EXP M T W T F S S 06:45 00:00 Destination 9
12446 UTTAR S KRANTI M T W T F S S 06:50 00:00 Destination 6
12417 PRAYAG RAJ EXP M T W T F S S 07:00 00:00 Destination 15
12621 TAMIL NADU EXP M T W T F S S 07:05 00:00 Destination 3
12229 LUCKNOW MAIL M T W T F S S 07:10 00:00 Destination 16
18215 DURG JAT EXPRESS - - - T - - - 07:15 45:00 08:00 5
51902 Old Delhi Agra Cantt. Passenger (UnReserved) M T W T F S S 07:15 02:00 07:17 7
12429 LKO NDLS AC SF M T W T F S S 07:25 00:00 Destination 12
12957 SWARNA J RAJ EX M T W T F S S 07:30 00:00 Destination 1
82651 Yesvantpur Shri Mata Vaishno Devi Katra Suvidha Ex M - - - - - - 07:30 20:00 07:50 5
01171 Mumbai CST Jammu Tawi AC Special - - - - - S - 07:30 20:00 07:50 -
22455 SNSI KLK SUP EXP - - W - - - S 07:30 20:00 07:50 5
64464 Panipat New Delhi MEMU M T W T F S S 07:35 00:00 Destination 11
12309 RJPB RAJDHANI M T W T F S S 07:40 00:00 Destination 14
12393 S KRANTI SUP EX M T W T F S S 07:50 00:00 Destination 14
22686 YPR S KRANTI EXP - T - - - S - 07:50 20:00 08:10 8
18508 HIRAKUND EXP M - - T - - S 07:50 20:00 08:10 8
12559 SHIV GANGA EXP M T W T F S S 08:10 00:00 Destination 7
64472 Panipat Ghaziabad MEMU M T W T F S S 08:18 02:00 08:20 14
54002 Rohtak Tilak Bridge Passenger (UnReserved) M T W T F S S 08:23 02:00 08:25 3
22417 MAHAMANA EXP - - W - F - S 08:25 00:00 Destination 1
11901 Gita Jayanti Express M T W T F - - 08:25 20:00 08:45 2
12951 MUMBAI RAJDHANI M T W T F S S 08:35 00:00 Destination 3
54474 Saharanpur Delhi Passenger (UnReserved) (UnReserve M T W T F S S 08:35 02:00 08:37 11
54012 Sadulpur Tilak Bridge Passenger (UnReserved) M T W T F S S 08:50 02:00 08:52 3
54021 Bulandshahr Tilak Bridge Passenger (UnReserved) M T W T F S S 09:03 02:00 09:05 12
12723 TELANGANA EXP M T W T F S S 09:05 00:00 Destination 5
54412 Meerut Cantt. Rewari Passenger (UnReserved) M T W T F S S 09:10 20:00 09:30 8
64912 Rohtak Delhi MEMU M T W T F S S 09:15 00:00 Destination -
64462 Kurukshetra Hazrat Nizamuddin (2HNK) MEMU M T W T F S S 09:18 02:00 09:20 6
14086 Sirsa (Haryana) Express (UnReserved) M T W T F S S 09:43 02:00 09:45 6
11078 JHELUM EXPRESS M T W T F S S 09:55 20:00 10:15 4
12305 KOLKATA RJDHNI M - - - - - - 10:00 00:00 Destination 16
12301 KOLKATA RAJDHNI - T W T F S S 10:00 00:00 Destination 16
12423 DBRT RAJDHANI EX M T W T F S S 10:15 00:00 Destination 15
14315 INTERCITY EXP M T W T F S S 10:15 00:00 Destination 10
14211 INTERCITY EXP M T W T F S S 10:20 00:00 Destination 12
12006 KALKA SHTBDI M T W T F S S 10:20 00:00 Destination 1
12313 SDAH RAJDHANIEXP M T W T F S S 10:25 00:00 Destination 14
12627 KARNATAKA EXP M T W T F S S 10:30 00:00 Destination 6
22462 SHRI SHAKTI EXP M T W T F S S 10:35 00:00 Destination 4
12925 PASCHIM EXPRESS M T W T F S S 10:40 25:00 11:05 5
22811 BBS RAJDHANI EXP M - - T - - S 10:40 00:00 Destination 13
12925 PASCHIM EXPRESS M T W T F S S 10:40 25:00 11:05 5
22823 BBS RAJDHANI EXP - T W - F S - 10:40 00:00 Destination 13
19565 UTTARANCHAL EXP - - - - - S - 10:40 20:00 11:00 13
12204 SHC GARIB RATH - - W - - S S 10:45 25:00 11:10 9
12439 RNC NDLS RAJ EXP - - - T - - S 10:50 00:00 Destination 16
12453 RNC NDLS RAJ EXP M - - - F - - 10:50 00:00 Destination 16
12877 RNC GARIB RATH - T W - - S - 10:50 00:00 Destination 16
02126 Amritsar Nagpur AC SF Special M - - - - - - 10:55 20:00 11:15 4
12441 BSP NDLS RAJ EX - T - - F - - 10:55 00:00 Destination 13
12014 AMRITSAR SHTBDI M T W T F S S 11:00 00:00 Destination 1
12056 NDLS JANSHATABDI M T W T F S S 11:15 00:00 Destination 10
12033 CNB NDLS SHT M T W T F S - 11:20 00:00 Destination 11
12483 AMRITSAR EXP - - - - F - - 11:20 30:00 11:50 5
12217 SAMPARK KRANTHI M - W - - - - 11:20 30:00 11:50 5
12048 Firozpur New Delhi Shatabdi Express M - - - F - - 11:30 00:00 Destination 2
12259 NDLS DURONTO M T - T F - - 11:30 00:00 Destination 9
22411 NHLN NDLS AC EXP - - - T - - - 11:40 00:00 Destination 13
12192 JBP NDLS SUP EX M T W T F S S 11:50 00:00 Destination 1
12401 MAGADH EXPRESS M T W T F S S 11:50 00:00 Destination 15
12058 NDLS JANSHTBDI M T W T F S S 12:00 00:00 Destination 11
12715 SACHKHAND EXP M T W T F S S 12:10 20:00 12:30 3
12523 NJP NDLS EXPRESS - - W - - - S 12:10 00:00 Destination 13
01172 Jammu Tawi Mumbai CST AC Special M - - - - - - 12:15 20:00 12:35 -
12581 MUV NDLS S F EXP M T W T F S S 12:20 00:00 Destination 15
12561 SWATANTRA S EXP M T W T F S S 12:30 00:00 Destination 14
19023 FZR JANATA EXP M T W T F S S 12:45 30:00 13:15 2
19024 FZR BCT JANTA M T W T F S S 12:55 35:00 13:30 7
14682 JUC NDLS EXPRES M T W T F S S 12:55 00:00 Destination 5
12501 PORVOTR S KRNTI - - - T - - S 13:00 00:00 Destination 12
15601 PORVOTR S KRNTI - - W - - - - 13:00 00:00 Destination 12
12485 NED SGNR EXPRES M T - - F - - 13:00 30:00 13:30 3
12421 NED ASR SUP EXP - - - T - - - 13:00 30:00 13:30 3
22457 NED UHL SF EXP - - - - - - S 13:00 30:00 13:30 3
12349 BGP NDLS EXP - T - - - - - 13:00 00:00 Destination 12
12716 ASR NED EXPRESS M T W T F S S 13:00 20:00 13:20 4
19566 UTTARANCHAL EXP - - - - - - S 13:10 15:00 13:25 13
12484 ASR KCVL EXPRESS - - - - - - S 13:20 20:00 13:40 9
12218 KERLA S KRANTI - - W - F - - 13:20 20:00 13:40 9
16688 NAVYUG EXPRESS - - - - F - - 13:30 45:00 14:15 6
16318 HIMSAGAR EXP - T - - - - - 13:30 45:00 14:15 6
19804 SVDK KOTA EXP M - - - - - - 13:30 45:00 14:15 6
11450 SVDK JBP EXP - - - T - - - 13:30 45:00 14:15 7
16032 ANDAMAN EXPRESS - - W - - S S 13:30 45:00 14:15 6
16318 HIMSAGAR EXP - T - - - - - 13:30 45:00 14:15 6
16688 NAVYUG EXPRESS - - - - F - - 13:30 45:00 14:15 6
02125 Nagpur Amritsar AC SF Special - - - - - - S 13:35 20:00 13:55 2
22685 YPR SKRANTIEXP M - - - F - - 13:35 20:00 13:55 7
12625 KERALA EXPRESS M T W T F S S 13:45 00:00 Destination 4
12235 DBRG NDLS RAJEXP - - - - - S - 13:55 00:00 Destination 15
12435 DBRT RAJDHANI EX - - W - - - S 13:55 00:00 Destination 16
12203 GARIB RATH EXP M T - - F - - 13:55 15:00 14:10 8
12460 ASR NDLS EXP M T W T F S S 14:15 00:00 Destination 5
18507 VSKP ASR HKG EXP - - W - - S S 14:40 20:00 15:00 6
14003 MLDT NDLS EXPRES - - W - - - S 14:40 00:00 Destination 8
12419 GOMTI EXP M T W T F S S 15:05 00:00 Destination 6
12046 CDG NDLS SHTBDI M T W T F S - 15:25 00:00 Destination 1
51901 Agra Cantt. Old Delhi Passenger (UnReserved) M T W T F S S 15:35 05:00 15:40 2
14324 ROK NDLS EXP M T W T F S S 16:00 00:00 Destination 9
12926 PASCHIM EXPRESS M T W T F S S 16:25 20:00 16:45 5
22926 PASCHIM EXPRESS M T W T F S S 16:25 20:00 16:45 5
22209 NDLS DURONTO EXP - T - - - S - 16:30 00:00 Destination 2
82652 SVDK YPR SUVDHA - T - - - - - 16:40 20:00 17:00 2
12815 NANDAN KANAN EXP - T - T F - S 17:05 00:00 Destination 13
54411 Rewari Meerut Cantt. Passenger (UnReserved) M T W T F S S 17:40 35:00 18:15 8
12449 GOA SMPRK K EXP - - W T - - - 17:45 40:00 18:25 4
54011 Tilak Bridge (Delhi) Sadulpur Passenger (UnReserve M T W T F S S 17:58 02:00 18:00 1
11902 Gita Jayanti Express M T W T F - - 18:00 20:00 18:20 7
64471 Ghaziabad Panipat MEMU M T W T F S S 18:05 02:00 18:07 11
14085 Sirsa (Haryana) Express (UnReserved) M T W T F S S 18:18 02:00 18:20 4
12616 G T EXPRESS M T W T F S S 18:20 20:00 18:40 3
54022 Tilak Bridge Bulandshahr Passenger (UnReserved) M T W T F S S 18:25 02:00 18:27 6
54473 Delhi Saharanpur Passenger (UnReserved) M T W T F S S 18:33 07:00 18:40 15
64461 Nizamuddin Kurukshetra (1HNK) MEMU M T W T F S S 18:33 02:00 18:35 10
18216 JAT DURG EXP - - - - F - - 18:45 20:00 19:05 4
54001 Tilak Bridge Rohtak Passenger (UnReserved) M T W T F S S 18:53 02:00 18:55 5
12920 MALWA EXPRESS M T W T F S S 18:55 20:00 19:15 3
22415 VSKP NDLS APEXP M T W T F S S 19:05 00:00 Destination 14
13007 U ABHATOOFAN EXP M T W T F S S 19:40 30:00 20:10 2
64534 Panipat Ghaziabad MEMU M T W T F S S 19:55 10:00 20:05 9
12556 GORAKDAM EXPRES M T W T F S S 20:10 15:00 20:25 6
11058 ASR CSTM EXP M T W T F S S 20:20 30:00 20:50 4
12825 JHRKHND S KRANTI - T - - F - - 20:55 00:00 Destination 14
11077 JHELUM EXPRESS M T W T F S S 21:00 20:00 21:20 6
12039 KGM ANVT SHT M T W T F S S 21:05 00:00 Destination 11
12137 PUNJAB MAIL M T W T F S S 21:15 35:00 21:50 4
12474 SARVODAYA EXP - - - T - - - 21:30 20:00 21:50 8
12476 SVDK HAPA EXP M - - - - - - 21:30 20:00 21:50 8
12472 SWARAJ EXPRESS - T W - F S - 21:30 20:00 21:50 8
12478 SVDK JAM EXP - - - - - - S 21:30 20:00 21:50 8
16787 TEN JAMMU EXP M - - T - - - 21:40 150:00 00:10 5
16317 HIMSAGAR EXP M - - - - - - 21:40 150:00 00:10 8
16687 NAVYUG EXP - - - T - - - 21:40 150:00 00:10 6
12875 NEELACHAL EXP M - W - - S - 21:45 00:00 Destination 13
12416 INTERCITY EXP M T W T F S S 21:50 10:00 22:00 7
12012 KALKA SHTBDI M T W T F S S 21:55 00:00 Destination 1
12044 NDLS SHATABDI M - - - - S - 22:10 00:00 Destination 2
04403 LKO ANVT SPL - - - T - - S 22:10 00:00 Destination 9
12038 LDH NDLS SHTBDI - T W T F - S 22:10 00:00 Destination 2
12003 LJN SWRAN SHTBD M T W T F S S 22:15 00:00 Destination 6
12016 AJMER SHTBDI M T W T F S S 22:40 00:00 Destination 2
12018 DEHRADUN SHTBDI M T W T F S S 22:45 00:00 Destination 16
12498 SHANE PUNJAB M T W T F S S 22:50 00:00 Destination 15
19803 KOTA SVDK EXP - - - - - - S 23:00 70:00 00:10 13
16031 ANDAMAN EXPRESS - T - - F S - 23:00 70:00 00:10 5
19805 KOTA UHP EXPRESS - - W - - - - 23:00 20:00 23:20 3
11449 JBP SVDK EXP - - W - - - - 23:00 70:00 00:10 5
12032 AMRITSAR SHTBDI - - - T - - - 23:05 00:00 Destination 4
12030 SWARNA SHTBDI M T W - F S S 23:05 00:00 Destination 4
12486 SGNR NED EXPRESS - T - - F S - 23:15 30:00 23:45 6
22458 UHL NED SF EXP - - - T - - - 23:15 30:00 23:45 2
19308 CDG INDB EXP - - - - F - - 23:15 20:00 23:35 7
12422 ASR NED SF EXP M - - - - - - 23:15 30:00 23:45 6
12001 NDLS SHATABDI E M T W T F S S 23:30 00:00 Destination 1
22456 KLK SNSI SF EXP - - - T - - S 23:35 20:00 23:55 7