31 Trains run via Ganaur (GNU)



Code Name M T W T F S S Arrival Time Halt Duration Departure Time Platform
14553 HIMACHAL EXP M T W T F S S 00:16 02:00 00:18 2
64463 New Delhi Kurukshetra MEMU M T W T F S S 02:47 01:00 02:48 2
14554 HIMACHAL EXPRESS M T W T F S S 03:49 02:00 03:51 1
12312 KALKA MAIL M T W T F S S 04:21 02:00 04:23 1
14217 UNCHAHAR EXP M T W T F S S 05:31 02:00 05:33 2
64464 Panipat New Delhi MEMU M T W T F S S 05:48 01:00 05:49 1
11057 AMRITSAR EXPRES M T W T F S S 06:06 02:00 06:08 2
64472 Panipat Ghaziabad MEMU M T W T F S S 06:32 01:00 06:33 1
14095 HIMALYAN QUEEN M T W T F S S 06:41 02:00 06:43 2
64531 Delhi Panipat Passenger M T W T F S S 07:12 01:00 07:13 2
64462 Kurukshetra Hazrat Nizamuddin (2HNK) MEMU M T W T F S S 07:32 01:00 07:33 1
64452 Kurukshetra Delhi (2KDM) MEMU M T W T F S S 07:51 01:00 07:52 1
11078 JHELUM EXPRESS M T W T F S S 08:16 02:00 08:18 1
64465 New Delhi Kurukshetra MEMU M T W T F S S 09:46 01:00 09:47 2
64536 Panipat Delhi MEMU (2DU) M T W T F S S 10:29 01:00 10:30 1
14732 FKA DLI EXP M T W T F S S 11:17 02:00 11:19 1
64533 Delhi Panipat MEMU M T W T F S S 14:31 01:00 14:32 2
64454 Kurukshetra Old Delhi MEMU M T W T F S S 14:58 01:00 14:59 1
14731 DLI FKA EXP M T W T F S S 15:35 02:00 15:37 2
54303 Delhi Kalka Passenger (UnReserved) M T W T F S S 17:00 01:00 17:01 2
64534 Panipat Ghaziabad MEMU M T W T F S S 18:01 01:00 18:02 1
64451 Delhi Panipat (5DPM) MEMU M T W T F S S 18:12 01:00 18:13 2
11058 ASR CSTM EXP M T W T F S S 18:21 02:00 18:23 1
64453 Delhi Panipat MEMU M T W T F S S 19:12 01:00 19:13 2
14218 UNCHAHAR EXP M T W T F S S 19:36 02:00 19:38 1
64471 Ghaziabad Panipat MEMU M T W T F S S 19:40 01:00 19:41 2
64461 Nizamuddin Kurukshetra (1HNK) MEMU M T W T F S S 20:14 01:00 20:15 2
14096 HIMALAYAN QUEEN M T W T F S S 20:48 02:00 20:50 1
14033 JAMMU MAIL M T W T F S S 21:21 02:00 21:23 2
11077 JHELUM EXPRESS M T W T F S S 22:27 02:00 22:29 2
12311 HWH DLI KLK MAIL M T W T F S S 22:45 01:00 22:46 2